Menu Zamknij

DELL EMC Data Protection Appliance – Backup konwergentny

Zintegrowane urządzenie do ochrony danych (IDPA) jest wstępnie skonfigurowanym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych „pod klucz”, które łączy w sobie ochronę pamięci masowej i oprogramowania, wyszukiwanie i analitykę oraz uproszczone zarządzanie i gotowość do pracy w chmurze.

Urządzenie  łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych, replikacji, deduplikacji, wyszukiwania, analizy, natychmiastowego dostępu i przywracania, jak również DR i długotrwałego przechowywania w chmurze.

IDPA DP4400 zapewnia kompleksową ochronę danych, która jest łatwa w zarządzaniu, wdrażaniu i aktualizacji – wszystko w kompaktowym urządzeniu 2U. Chroń największy ekosystem aplikacji, uprość monitorowanie ochrony danych i zarządzanie nimi dzięki menedżerowi systemu IDPA, a także zwiększaj się z 24 TB do 96 TB bez dodatkowego sprzętu. Zapewnia również wiodącą w branży średnią szybkość deduplikacji danych 55:1, skraca czas tworzenia kopii zapasowych nawet o 2x, zapewnia najniższy w branży koszt w stosunku do ochrony – do 80% mniejszy i chroni do 4x więcej danych w jednym urządzeniu 2U.

Model DP440, który posiadamy na potrzeby testów z klientami, jest częścią rodziny:

Dell EMC Integrated Data Protection Appliance

DP4400 udostępnia interfejs HTML 5, który automatyzuje codzienne zadania, w tym zarządzanie, monitorowanie i raportowanie. Aby umożliwić administratorom dalsze korzystanie ze znanych interfejsów użytkownika, jest on również zintegrowany z natywnymi narzędziami VMware, SQL Server Management Studio i Oracle RMAN. IDPA DP4400 obsługuje wiele istniejących aplikacji fizycznych i wirtualnych, takich jak MySQL i MongoDB, jak również wiele hiperwizorów, takich jak VMware, vSphere i Microsoft Hyper-V. Zoptymalizowany dla środowisk VMware, vAdmins może wykonywać większość typowych zadań tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania bezpośrednio z natywnego interfejsu vSphere.

Pobierz ulotkę produktu

DP4400 zawiera licencje o pojemności 5 TB każda dla Cloud Disaster Recovery i Cloud Tier oraz pakiet startowy Dell EMC RecoverPoint for Virtual Machines, który zapewnia pięć maszyn wirtualnych i roczną subskrypcję (opcja darmowa, gdy jest wybrana w momencie zakupu).

Inne kluczowe funkcje:
  • Platforma 2U oparta na serwerach Dell EMC PowerEdge 14. generacji
  • 24 TB, dorastając do 96 TB na miejscu z zakupem dodatkowego klucza licencyjnego (bez zakupu dodatkowego sprzętu)
  • Do 192 TB, w tym pamięć w chmurze
  • Średni wskaźnik deduplikacji 55:1